Select Page

آرشیو اخبار

تمدید مهلت ارسال چکیده همایش ملّی معنویت‌های نوظهور؛ شاخصه‌ها و نقدها

به اطلاع می‌رساند بنا به درخواست‌های مکرر و استقبال شرکت‌کنندگان عزیز مبنی بر تمدید زمان ارسال چکیده و مقالات، با نظر مساعد کمیته اجرایی و علمی، مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 98/08/30 تمدید می­گردد.

ادامه خبر

طراحی دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی از نحوه برگزاری گام نخست دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور برای جامعه هدف 4هزار نفری مدیران نخبه فرهنگی و فعال مساجد کشور توسط قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در سال 98 خبر داد.

ادامه خبر

واگذاری اجرای سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی به دانشگاه باقرالعلوم (ع)

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: با توجه به اینکه سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی سنخیت و تناسب بسیار زیادی با دانشگاه باقرالعلوم (ع) دارد، شورای میز سبک زندگی اسلامی تصمیم گرفت که برگزاری این دوره از جشنواره را به این دانشگاه واگذار کند.

ادامه خبر

به سفارس میز سبک زندگی: برگزاری کارگاه والدین اثربخش از سلسله کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی

کارگاه والدین اثربخش از سری کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی  که به سفارش میز سبک زندگی اسلامی توسط استاد مبین صالحی با حضور طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران برگزار گردید.

ادامه خبر

طرح « جایگاه حق بر توسعه در تحقق حقوق بشر و آزادی های اساسی» در نشست هسته عدالت بررسی شد

دبیر کارگروه عدالت میز مسائل اجتماعی اسلام و ایران قطب های فکری و فرهنگی گفت: بررسی طرح « جایگاه حق بر توسعه در تحقق حقوق بشر و آزادی های اساسی» در هسته عدالت هم به تقویت طرح کمک کرد و هم منجربه تقویت علمی اعضای هسته عدالت خواهد شد.

ادامه خبر

نشست تخصصی میز تمدن اسلامی با عنوان بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد تمدنی برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین محسن خندان (الویری): هدف از نشست تخصصی بیانیه گام دوم در قطب های فکری و فرهنگی، روشن شدن وجه تمدنی بیانیه گام دوم انقلاب از منظر متخصصان تمدن اسلامی و انعکاس خروجی این نشست در سطح جامعه است.

ادامه خبر

تاکید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی بر استانداردسازی محصولات علمی دفتر در سطوح بین المللی

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در جلسه شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در فاز اول هدف اصلی طرح چرخه سیاست گذاری تولیدات علمی و قابل عرضه بودن محصولات علمی دفتر در چهارچوب های بین المللی است و در فاز دوم طرح که فاز اصلی طرح است، هدف زنجیره کردن حلقات پراکنده دفتر و تدوین و پیگیری اجرای نقشه جامع علمی دفتر خواهد بود.

ادامه خبر

گسترش تعاملات مدرسه اسلامی هنر و قطب های فکری و فرهنگی

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فجری گفت: جلسه مشترک سه‌ گانه مدرسه اسلامی هنر، معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه و کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با هدف تعامل و استفاده از ظرفیت های یکدیگر در جهت توانمندی طلاب هنرمند برگزار شد.

ادامه خبر

اردوی علمی دو روزه گروه سلفیه پژوهی در مجتمع فرهنگی فردوس وسف برگزار گردید

در این اردوی علمی ۱۸ نفر از اعضای گروه سلفیه پژوهی که به چهار گروه تقسیم شد، به ارائه پژوهش های خود تحت عناوین عقل در نزد اهل حدیث، عقل در نزد اشاعره، عقل در نزد ماتریدیه و عقل در نزد نومعتزله پرداختند.

ادامه خبر

نمایشگاه دستاوردهای قطبی بصورت داخلی و با حضور افراد خاص در دی ماه برگزار می شود

دبیر شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نمایشگاه دستاوردهای قطبی بصورت داخلی و با حضور مهمانان خاص در دی ماه 98 برگزار می شود و مقدمه و نمونه آزمایشی جهت حضور در نمایشگاه مفصل سال آینده دفتر تبلیغات اسلامی است.

ادامه خبر

تبلیغ تربیت محور در عرصه کنونی کارآمدترین و مؤثرترین نوع تبلیغ است/ اردوی آموزشــی مبلغیــن تربیــت محــور به همت میـز آمـوزش و پـرورش برگـزار شـد

معــاون فرهنگــی و تبلیغــی دفتــر تبلیغــات اسلامی حــوزه علمیــه قــم تبلیــغ تربیـت محـور را کارآمدتریـن و مؤثرتریـن نـوع تبلیـغ در عرصـه کنونـی عنـوان کـرد و گفـت: تبلیـغ موسـمی، منقطـع و غیـر مسـتمر چنـدان مثمـر ثمـر نیسـت و چـاره ای جـز تبلیـغ تربیـت گـرانیسـت.

ادامه خبر

کارگروه رسیدگی به وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهر قم در دفتر تبلیغات اسلامی تشکیل می شود

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در جلسه شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به تکلیف شرعی که مقام معظم رهبری بر عهده دفتر گذاشتند؛ کارگروه رسیدگی به وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهر قم در ضلع های مختلف در دفتر تبلیغات اسلامی تشکیل می شود.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما