Select Page

آرشیو اخبار

تمدید مهلت ارسال چکیده همایش ملّی معنویت‌های نوظهور؛ شاخصه‌ها و نقدها

به اطلاع می‌رساند بنا به درخواست‌های مکرر و استقبال شرکت‌کنندگان عزیز مبنی بر تمدید زمان ارسال چکیده و مقالات، با نظر مساعد کمیته اجرایی و علمی، مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 98/08/30 تمدید می­گردد.

ادامه خبر

طراحی دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی از نحوه برگزاری گام نخست دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور برای جامعه هدف 4هزار نفری مدیران نخبه فرهنگی و فعال مساجد کشور توسط قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در سال 98 خبر داد.

ادامه خبر

واگذاری اجرای سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی به دانشگاه باقرالعلوم (ع)

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: با توجه به اینکه سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی سنخیت و تناسب بسیار زیادی با دانشگاه باقرالعلوم (ع) دارد، شورای میز سبک زندگی اسلامی تصمیم گرفت که برگزاری این دوره از جشنواره را به این دانشگاه واگذار کند.

ادامه خبر

به سفارس میز سبک زندگی: برگزاری کارگاه والدین اثربخش از سلسله کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی

کارگاه والدین اثربخش از سری کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی  که به سفارش میز سبک زندگی اسلامی توسط استاد مبین صالحی با حضور طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران برگزار گردید.

ادامه خبر

طرح « جایگاه حق بر توسعه در تحقق حقوق بشر و آزادی های اساسی» در نشست هسته عدالت بررسی شد

دبیر کارگروه عدالت میز مسائل اجتماعی اسلام و ایران قطب های فکری و فرهنگی گفت: بررسی طرح « جایگاه حق بر توسعه در تحقق حقوق بشر و آزادی های اساسی» در هسته عدالت هم به تقویت طرح کمک کرد و هم منجربه تقویت علمی اعضای هسته عدالت خواهد شد.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما