Select Page

آرشیو اخبار

گزارش نحوه برگزاری نمایشگاه آثار قطبی و مسئله محور دفتر ارائه شد

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان گفت: بعد از جمع بندی اعضای شورای راهبری مقرر گردید که امسال نمایشگاه خیلی خاص و محدود و بصورت کاملا داخلی برگزار شود و در آنجا اسناد راهبردی و طرح های ارزیابی شده عرضه شود و در سال آینده یک نمایشگاه دستاوردهای قطب ها و کل دفتر تبلیغات در دهه گذشته برگزار شود.

ادامه خبر

طرح ملی گفتمان نخبگان علوم انسانی در بین نخبگان علوم انسانی رسوخ کرده است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه طرح ملی گفتمان نخبگان علوم انسانی فرصت مغتنمی است و در بین نخبگان علوم انسانی رسوخ کرده، گفت: این طرح مورد اقبال نخبگان قرار گرفته است و امسال در خارج از مجموعه دفتر برگزار می شود.

ادامه خبر

آیت الله اعرافی: فعالیتهای قطب ها در جهت بازسازی و بسط حوزه در قلمرو معرفتی و دانشی است

مدیر حوزه های علمیه با تایید و تاکید بر اقدامات قطب های فکری و فرهنگی گفت: کل فعالیتهای قطب ها را در جهت بازسازی حوزه و رفتن به سمت بسط حوزه در قلمرو معرفتی و دانشی میدانم و فهمم از این اقدامات، همین است و با آن کاملا همراه و موافقم.

ادامه خبر

آیت الله فاضل لنکرانی: قطب های فکری و فرهنگی راه حل عمیق اندیشیدن حوزویان را تبیین کند

مدیر مرکز فقهی ائمه اطهار گفت: ما از اهداف اصلی حوزه فاصله گرفته‌ایم؛ هدف اصلی این بود که طلبه تربیت شود و محوریت برای دیانت مردم، اخلاق مردم، سیاست مردم و ... در همه امور است.

ادامه خبر

از مستند «اعمـاق تاریکی» رونمایی شد

مراسـم رونمایـی از اولیـن مسـتند نقـد افکار گروه های تکفیری با عنـوان «اعمـاق تاریکی» بـه همـت میـز وهابیـت دفتـر تبلیغـات اسلامی بـا حضـور تهیـه کننـده و کارگـردان ایـن مسـتند برگزار شـد.

ادامه خبر

جلسه همفکری میز تخصصی توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی برگزار شد

جلسـه همفکری میز تخصصی توسـعه و توانمندسـازی علوم اسلامی با بررسی مسـائلی همچـون جریـان هـای فکـری اسـلامی جهـان عـرب، مرجعیـت علـوم اسـلامی و الزامـات حضـور متفکـران علـوم اسـلامی در جهـان عـرب برگـزار شـد.

ادامه خبر

نشست علمی دو روزه با موضوع «مرجعیت علمی قرآن کریم» در مجتمع فرهنگی فردوس وسف برگزار شد

دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن گفت: این نشست با موضوع نهایی کردن سند مفهوم شناسی مرجعیت علمی قرآن برگزار شد و متخصصان و علاقه مندان به حوزه مرجعیت علمی قرآن کریم می توانند مباحث مربوط به این حوزه را از طریق سایت مرجعیت علمی قرآن کریم به آدرس qsa.isca.ac.ir دنبال کنند.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما