آرشیو اخبار

چاپ سالانه ۵ میلیون نسخه کتاب و ۵ درصد کتب کشور در دفتر تبلیغات اسلامی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به چاپ سالانه پنج میلیون نسخه کتاب و پنج درصد کتب کشور در انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی، گفت: سالانه ۳۰۰ اثر چاپ اولی در این نهاد حوزوی منتشر شد.

ادامه خبر

گزارش کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست ارائه شد

رئیس کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست گفت: در این کمیسیون بیش از ۳۰ مقاله دریافت شد که با داوری علمی پژوهشی، ۲۲ مقاله مورد پذیرش قرار گرفتند و با دشواری و سختی در مقام انتخاب، هشت مقاله برای ارائه در پنل برگزیده شد.

ادامه خبر

ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام

رپیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه عملیه قم، با اشاره به ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام، نیروی انسانی کارآمد، حُسن عملکرد دستگاه های متولی امر ارتباطات بین المللی و غنای محتوای تعامل را از جمله این ابعاد دانست.

ادامه خبر

برگزاری پنجمین نشست راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی با محوریت لوازم اجرایی سازی راهبرد جدید

به گفته مدیرکل مطالعات راهبردی و قائم مقام دبیر شورای راهبری قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی با توجه به تصویب راهبرد جدید مبنی بر امتداد مسئله محوی در چرخه حکمرانی کشور لازم بود لوازم سازمانی تحقق این راهبرد مورد بحث قرار گیرد. این موضوع ضرورت برگزاری نشست راهبردی پنجم دفتر تبلیغات اسلامی را ایجاب کرد.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما