Select Page

آرشیو اخبار

سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از منظر عدالت در قطب های فکری و فرهنگی نقد و بررسی می شود

به دعوت انجمن مطالعات اجتماعی حوزه، هسته عدالت پژوهی میز مسائل اجتماعی اسلام و ایران قطب های فکری و فرهنگی، سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از منظر عدالت را نقد و بررسی می کند.

ادامه خبر

جمهوری اسلامی حکومت مطلوب امام حسین (ع) است/ نخبگان و حوزویان سهم زیادی در تحقق بخشی و اجرای بیانیه گام دوم دارند

در راستای تقویت غنای علمی همایش ملی بیانیه گام دوم، کرسی ترویجی چالش ها و ظرفیت‌های حوزه در تحقق گام دوم انقلاب به همت دبیرخانه شورای راهبری قطب های فکری و فرهنگی برگزار شد.

ادامه خبر

وفات شهادت گونه حضرت معصومه سلام الله علیها تسلیت باد

بعد از فاطمه زهرا سلام الله علیها از جهت گستردگی شفاعت، هیچ کس و حداقل هیچ بانویی به شفیعه محشر، حضرت معصومه دخت موسی بن جعفر سلام الله علیها نمی رسد، که امام به حق ناطق، حضرت جعفر صادق (ع) در این رابطه می فرماید: «تدخل بشفاعتها شیعتنا الجنه باجمعهم با شفاعت او همه شیعیان ما وارد بهشت می شوند.»

ادامه خبر

اجرای طرح ارتقای سلامت و بهباشی فردی-اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی توسط قطب های فکری فرهنگی

با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور در دفتر تبلیغات اسلامی، طرح ارتقای سلامت و بهباشی فردی-اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تصویب و کمیته علمی و محتوایی آن به قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی واگذار شد.

ادامه خبر

تربیت محوری در مدارس با هنرهای تجسمی تلفیق شود

حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی هنر تجسمی در محیط را ماندگار خواند و گفت: اگر هزار بار یک طرح اِلمان شهری خوب را ببینید، باز هم تازگی دارد و تلفیق طرح تربیت محور با هنرهای تجسمی می تواند در طول سالی که دانش آموز در مدرسه حضور دارد دائما می تواند پیام را منتقل کند و در پس زمینه ذهن او فضای تربیتی را رقم می زد.

ادامه خبر

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران: تضمین کننده عدالت فرایندی نه نهادهای فرهنگی، بلکه قوه قضائیه است

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران عدالت فرایندی در فرهنگ را اعطا و تضمین حق سخن گفتن و گفتگوی آزاد و امن خواند و افزود: تضمین کننده این عدالت فرایندی نه نهادهای فرهنگی بلکه قوه قضائیه است.

ادامه خبر

نشست علمی عدالت فرهنگی؛ با موضوع عدالت فرایندی در سیاستگذاری فرهنگی برگزار می شود

این نشست علمی با ارائه دکتر کیومرث اشتریان استاد سیاستگذاری عمومی دانشگاه تهران و دبیری احمد اولیایی، دانشجوی دکتری فرهنگ و ارتباطات، عضو هسته عدالت میز مسائل اجتماعی اسلام و ایران برگزار می شود.

ادامه خبر

سند مرجعیت علمی قرآن کریم در دفتر تبلیغات اسلامی تدوین و ارائه شد

نخستین نشست هم اندیشی با موضوع مرجعیت علمی قرآن و تأثیر آن بر علوم، با حضور ریاست دفتر تبلیغات اسلامی، اعضای کارگروه مرجعیت علمی قرآن و اساتید و کارشناسان علوم سیاسی به همت کارگروه مرجعیت علمی قرآن ذیل میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن، برگزار شد.

ادامه خبر

کارگاه تقویت شادی در زندگی از سلسله کارگاه های مهارت زندگی زناشویی برگزار شد

کارگاه تقویت شادی در زندگی از سلسله کارگاه های مهارت زندگی زناشویی با مسأله گستردگی اختلافات خانوادگی و طلاق در سال های آغازین زندگی با ابلاغ میز خانواده در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی برگزار شد.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما