Select Page

آرشیو اخبار

گزارش نحوه برگزاری نمایشگاه آثار قطبی و مسئله محور دفتر ارائه شد

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان گفت: بعد از جمع بندی اعضای شورای راهبری مقرر گردید که امسال نمایشگاه خیلی خاص و محدود و بصورت کاملا داخلی برگزار شود و در آنجا اسناد راهبردی و طرح های ارزیابی شده عرضه شود و در سال آینده یک نمایشگاه دستاوردهای قطب ها و کل دفتر تبلیغات در دهه گذشته برگزار شود.

ادامه خبر

طرح ملی گفتمان نخبگان علوم انسانی در بین نخبگان علوم انسانی رسوخ کرده است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه طرح ملی گفتمان نخبگان علوم انسانی فرصت مغتنمی است و در بین نخبگان علوم انسانی رسوخ کرده، گفت: این طرح مورد اقبال نخبگان قرار گرفته است و امسال در خارج از مجموعه دفتر برگزار می شود.

ادامه خبر

آیت الله اعرافی: فعالیتهای قطب ها در جهت بازسازی و بسط حوزه در قلمرو معرفتی و دانشی است

مدیر حوزه های علمیه با تایید و تاکید بر اقدامات قطب های فکری و فرهنگی گفت: کل فعالیتهای قطب ها را در جهت بازسازی حوزه و رفتن به سمت بسط حوزه در قلمرو معرفتی و دانشی میدانم و فهمم از این اقدامات، همین است و با آن کاملا همراه و موافقم.

ادامه خبر

آیت الله فاضل لنکرانی: قطب های فکری و فرهنگی راه حل عمیق اندیشیدن حوزویان را تبیین کند

مدیر مرکز فقهی ائمه اطهار گفت: ما از اهداف اصلی حوزه فاصله گرفته‌ایم؛ هدف اصلی این بود که طلبه تربیت شود و محوریت برای دیانت مردم، اخلاق مردم، سیاست مردم و ... در همه امور است.

ادامه خبر

از مستند «اعمـاق تاریکی» رونمایی شد

مراسـم رونمایـی از اولیـن مسـتند نقـد افکار گروه های تکفیری با عنـوان «اعمـاق تاریکی» بـه همـت میـز وهابیـت دفتـر تبلیغـات اسلامی بـا حضـور تهیـه کننـده و کارگـردان ایـن مسـتند برگزار شـد.

ادامه خبر

جلسه همفکری میز تخصصی توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی برگزار شد

جلسـه همفکری میز تخصصی توسـعه و توانمندسـازی علوم اسلامی با بررسی مسـائلی همچـون جریـان هـای فکـری اسـلامی جهـان عـرب، مرجعیـت علـوم اسـلامی و الزامـات حضـور متفکـران علـوم اسـلامی در جهـان عـرب برگـزار شـد.

ادامه خبر

نشست علمی دو روزه با موضوع «مرجعیت علمی قرآن کریم» در مجتمع فرهنگی فردوس وسف برگزار شد

دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن گفت: این نشست با موضوع نهایی کردن سند مفهوم شناسی مرجعیت علمی قرآن برگزار شد و متخصصان و علاقه مندان به حوزه مرجعیت علمی قرآن کریم می توانند مباحث مربوط به این حوزه را از طریق سایت مرجعیت علمی قرآن کریم به آدرس qsa.isca.ac.ir دنبال کنند.

ادامه خبر

«وهابیت» بیشترین استفاده از فضای مجازی را دارد

رئیــس میــز تخصصــی وهابیــت دفتــر تبلیغــات اســلامی قــم القــای شــبهات را مهـم تریـن ابـزار جریـان هـای انحرافـی عنـوان کـرد و گفـت: فرقـه وهابیـت امـروزه بیشــترین اســتفاده ممکــن را از فضــای مجــازی در راســتای جــذب مخاطــب و دســتیابی بــه اهــداف انحرافــی خــود دارد.

ادامه خبر

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش: نسبت به بازخوانی و اصلاح سند تحول آموزش و پرورش از دفتر تبلیغات کمک میگیریم

رئیس میز آموزش و پرورش قطب های فکری و فرهنگی گفت: جلسه شورای میز آموزش و پرورش با حضور معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش کشور با هدف تبیین کلان برنامه های میز آموزش و پرورش و آشنایی با فعالیت های میز برگزار شد.

ادامه خبر

نشست خبری: اهداف و محورهای همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی»

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به برگزاری همایش «بیانیه گام دوم و تمدن نوین اسلامی» در دهه فجر امسال، به تشریح اهداف و محورهای این همایش پرداخت.

ادامه خبر

در راستای افزایش غنای علمی همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: میز سبک زندگی اسلامی در راستای افزایش غنای علمی همایش، اقدام به طراحی تعدادی از مقاله، مصاحبه، مناظره و نشست کرده است و در کمیته علمی همایش به تصویب رسانده است.

ادامه خبر

جلسه مشترک هسته عدالت پژوهی دانشگاه امام صادق (ع) و دفتر تبلیغات اسلامی قم

مسئول کارگروه عدالت میز مسائل اجتماعی قطب های فکری و فرهنگی گفت: این جلسه مشترک به بهانه کتاب «شاخصی برای عدالت» که به تازگی توسط هسته عدالت پژوهی مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام منتشر شده است، با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی و حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله بابایی برگزار شد.

ادامه خبر

نشست علمی «کلام کاربردی» با موضوع حضور و امتداد باورهای دینی در عرصه های فردی و اجتماعی برگزار می شود

نشست علمی «کلام کاربردی» با موضوع حضور و امتداد باورهای دینی در عرصه های فردی و اجتماعی ویژه اساتید و دانشجویان کلام اسلامی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما