Select Page

آرشیو اخبار

منویات مقام معظم رهبری در دستاورد های ۱۰ ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، با بیان این که منویات مقام معظم رهبری در دستاوردهای ده ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شده است، گفت: اگر این رویکردها به بخش های دیگر حاکمیت هم سرایت کند، شاهد تحولات بنیادی در کشور خواهیم بود.

ادامه خبر

ضرورت ایجاد بانک کتب و مباحث علمی دانشمندان در دفتر تبلیغات اسلامی/ لزوم تبیین مسیرشناسی انقلاب با رویکرد مسئله محوری

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: جمهوری اسلامی بیش از ۴۰ سال مسیری را طی کرده، لذا این مسیرشناسی خیلی حائز اهمیت است و قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی می تواند با رویکرد مسئله محوری این موضوع را پیگیری کند.

ادامه خبر

دستاوردهای دفتر تبلیغات اسلامی از افتخارات حوزه در عرصه روشنفکری دینی است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: دستاوردها و رویکرد مسئله محوری در دفتر تبلیغات اسلامی بسیار عالی پیاده سازی و طراحی شده و ان شاءالله در تقویت همکاری نهاد امامت جمعه صفحات جدیدی را رقم خواهد زد.

ادامه خبر

رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی موجب تعالی و ارتقاء نظام در پرتوی نظام ولایی است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر ضرورت بازدید مسؤولان نظام از دستاوردهای مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی تأکید کرد و گفت: بنده معتقدم و تقاضا دارم که مسؤولان این دستاوردها و رویکرد مسئله محوری را ببینند و در رابطه با تعالی و ارتقاء نظام در پرتوی نظام ولایی کارهای زنده و ارزشمند می توان عرضه کرد.

ادامه خبر

پاسخ به نیاز جامعه امروز در رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان این که جامعه امروز به تلاش و فعالیت بیشتر نیاز دارد، تلاش و کوشش را لازمه استمرار دین و انقلاب و باورها دانست و گفت: دفتر تبلیغات اسلامی به خوبی برنامه ریزی در این راستا را انجام داده است.

ادامه خبر

دستاوردهای دفتر تبلیغات اسلامی نشان از دغدغه مندی مسؤولان این نهاد حوزوی است

رییس جهاد دانشگاهی قم گفت: با توجه به بازدید که از دستاوردهای مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی به عمل آمد، مشخص می شود که مسؤولان امر در این نهاد حوزوی دغدغه جامعه را دارند و به روز فکر می کنند.

ادامه خبر

کار دفتر تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب بی همتا است/ مسئله محوری حکایت از یک نگاه دوراندیش و ظرفیت گرا در دفتر تبلیغات اسلامی است

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در حوزه گام دوم انقلاب کار ارزشمندی که دفتر تبلیغات اسلامی انجام داد، تاکنون هیچ کجا انجام نداده است، گفت: رویکرد مسئله محوری در این نهاد حوزوی حکایت از یک نگاه مشخص و معین، دوراندیش، ظرفیت گرا و استفاده بهینه از امکانات است.

ادامه خبر

تاکید فرمانده انتظامی استان قم بر رویکرد مسئله محوری در حل مسائل پلیسی

فرمانده انتظامی استان قم گفت: با توجه به تاکیدی که مقام معظم رهبری نسبت به مسئله محوری و حل موضوعات جامعه دارند، استنباط بنده این است که دفتر تبلیغات اسلامی با تغییر رویکرد به مسئله محوری در حل بسیاری از مسائل از جمله عرصه های پلیسی می تواند اثربخش باشد.

ادامه خبر

بررسی ابعاد مختلف دین و مسائل روز جامعه در رویکرد مسأله محوری

فرماندار قم، رویکرد مسأله محوری و تأسیس قطب های فکری و فرهنگی در دفتر تبلیغات اسلامی را حاصل بسیج علما و نخبگان کشور دانست و گفت: در این رویکرد، به ابعاد مختلف دین و مسائل روز جامعه پرداخته شده است.

ادامه خبر

مسأله محوری؛ ابزار سنجش اثربخشی بر جامعه و نظام و انقلاب/ قدردانی رییس مرکز خدمات حوزه از مسأله محور بودن فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی

رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه، تکیه بر مسأله محوری را ابزار سنجش اثربخشی بر جامعه و نظام و انقلاب دانست و گفت: دفتر تبلیغات اسلامی انصافاً روزآمد است و متناسب با نیازهای روز تلاش می کند و این مایه خرسندی می باشد.

ادامه خبر

لزوم بهره گیری سازمان ها و نهادهای کشوری از تجربیات مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم بهره گیری سازمان ها و نهادهای کشوری از تجربیات مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی تأکید و تصریح کرد: رویکرد مسأله محوری در فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی به خوبی دنبال می شود و باید از این تجربه های انباشته شده بیشتر استفاده کرد.

ادامه خبر

نقش بسزایی رویکرد مسأله محوری در بالندگی دفتر تبلیغات اسلامی/ ضرورت پیوست رسانه ای، بین المللی و تمدنی در خروجی های دفتر تبلیغات اسلامی

مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه گفت: اگر این حجم انبوه از طرح های فاخری که در دفتر تبلیغات اسلامی انجام شده، با سه پیوست رسانه ای، بین المللی و تمدنی همراه شود، قطعاً می تواند جای خود را در مناسبات کلان نظام، منطقه و در سطح بین الملل پیدا کند.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما