Select Page

آرشیو اخبار

اینفوگرافی مسئله میز سبک زندگی اسلامی

ضعف در سواد مصرف کالاهای فرهنگی و مصرف نامتعادل در سطح جامعه، مسئله میز سبک زندگی اسلامی در قطب های فکری و فرهنگی است، چرا که این کالا از مهمترین زمینه های فعالیت در حوزه سبک زندگی بشمار می روند و ابعاد آن تمامی شئون فردی و اجتماعی را در بر گرفته است.

ادامه خبر

تعطیلی اعزام مبلغان دینی ماه رمضان و اجرای طرح های جایگزین/ گسترش تبلیغ دین در فضای مجازی و حضور نخبگان تبلیغ در رسانه ملی

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تعطیلی اعزام مبلغان در ماه مبارک رمضان ۹۹ به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا و اجرای طرح های جایگزین این دفتر در ماه میهمانی خدا خبر داد.

ادامه خبر

جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.

ادامه خبر

منابع صوتی و تصویری دفتر تبلیغات اسلامی می تواند مبدأ الهام و منبع تغذیه مهمی برای نخبگان باشد

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در نشست شورای راهبری گفت: دفتر تبلیغات اسلامی یک بانک وسیعی از همایش ها، نشست ها و کرسی های علمی و آموزشی در اختیار دارد که گسترش و انتشار آنها در قالب پادکست و کلیپ های کوتاه می تواند مبدا الهام و منبع تغذیه ای شود برای نخبگان و افرادی که در زمینه های مرتبط کار می کنند.

ادامه خبر

پادکست ها یکی از راهبرد ها در اشاعه محتواهای علمی و آموزشی است

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن جاویدی در نشست شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: یکی از پرطرفدارترین بسترها برای انتشار صوت، پادکست است و یک موجی در استفاده از آن در ایران به راه افتاده و یک سیر پر شتابی را گرفته است.

ادامه خبر

ریشه آسیب های اجتماعی و سبک زندگی در باورها و اعتقادات مردم است/ لزوم تجربه خوانی کار میدانی تبلیغی برای رسیدن به تئوری

رییس قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی ریشه آسیبهای اجتماعی را در باورهای مردم دانست و با اشاره به غفلت از هدف گیری بینش و باورهای مخاطب در برنامه های تبلیغی کشور و غلبه شعائر و عواطف بر تعمیق باورها، گفت: امروز نیازمند تجربه خوانی کار میدانی برای رسیدن به تئوری ها هستیم.

ادامه خبر

طرح ها و ایده های فقه هنر صفوف در کارگروه فقه هنر میز سبک زندگی بررسی می شوند

دبیر قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با اعلام اینکه از این پس تمامی فعالیت های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی که در حوزه فقه هنر قرار است در دفتر تبلیغات اسلامی صورت گیرد، ذیل این کارگروه انجام می شود، گفت: طرح ها و ایده های فقه هنر پس از بررسی در کارگروه فقه هنر ذیل میز سبک زندگی به تصویب خواهد رسید.

ادامه خبر

گزارش تصویری افتتاحیه همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی

همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی با ابلاغ قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیش از سه هزار و پانصد صفحه کار علمی در 6 جلد کتاب و با ارائه پنل های تخصصی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد

ادامه خبر

گزارشی از کمیسیون «تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد تمدنی»

رئیس میز تمدن اسلامی قطب های فکری و فرهنگی در بیان گزارشی از کمیسیون «تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد تمدنی» گفت: در این کمیسیون ۳۵ مقاله دریافت کردیم که از این میان ۲۰ مقاله برای چاپ معرفی شد و جمعاً از صاحب ۹ مقاله دعوت شده و ۷ مقاله در نشست ارائه شد.

ادامه خبر

بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه‌های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعهٔ اسلامی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب فرصت‌ مناسبی پیش‌روی ارباب اندیشه و فکر جهت بازاندیشی و تأمل در تجارب و دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌گشاید و دربردارندهٔ توصیه‌های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعهٔ اسلامی است.

ادامه خبر

همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» برگزار می شود/ سخنرانی وزیر ارشاد و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی/ ۳ هزار و پانصد صفحه کار علمی پیرامون بیانیه

مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» در ۲۴ بهمن ماه ۹۸ در مرکز همایش های غدیر قم خبر داد.

ادامه خبر

بررسی مزایا و معایب سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از منظر تمدن اسلامی

رئیس میز تمدن اسلامی هدف از بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را استخراج ملاحظاتی که باید از منظر تمدنی و تاریخی در سند مورد توجه قرار بگیرد، دانست و گفت: علاوه بر این توجه دادن اصحاب تاریخ و رسالت تاریخ در تصمیم گیری های کلان کشور بسیار مهم است.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما