Select Page

آرشیو اخبار

زمینه های همکاری مشترک کارگروه عفاف و موسسه معصومیه بررسی شد

حجت الاسلام والمسلمین مهدی عباسی در نشست کارگروه عفاف و موسسه معصومیه گفت: حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مانند برگزاری دوره تربیت مربی سلامت جنسی، حمایت مالی از پایان نامه ها و پروژه های مرتبط با کارگروه عفاف و برگزاری کارگاه ها از زمینه های همکاری مشترک با موسسه معصومیه است.

ادامه خبر

پیش نویس طرح سیاست گذاری 4 ساله میز تخصصی آموزش و پرورش ارائه شد

رئیس میز آموزش و پرورش برای بهره وری بیشتر و استفاده بهتر از امکانات و مقدورات سازمانی رفتن به سمت کوچک تر شدن مساله را ضروری دانست و گفت: میز آموزش و پرورش با هدف گذاری دقیقتر و برنامه ریزی صحیح درجهت رسیدن به این هدف گام برمیدارد.

ادامه خبر

سیاست های جدید میز آموزش و پرورش در حوزه تربیت نیروی انسانی

حجت الاسلام والمسلمین پارسانیا با اشاره به بحث بررسی سیاست جدید میز آموزش و پرورش در حوزه تربیت نیروی انسانی، گفت: برای برنامه 4ساله آینده، «تربیت و پرورش نیروی انسانی» در اولویت سیاستهای میز آموزش و پرورش قرار می گیرد.

ادامه خبر

شهید سپهبد سلیمانی مصداق بارزی از عمل به آیه شریفه فَقَاتِلُوا أَئِمَّةَ الْكُفْرِ بود

رئیس میز توسعه و تعمیق باور دینی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: او همچنان که سرباز ولایت و مالک اشتر ولی امر بود در عین حال مرد دیپلماسی بود چرا که در عین جنگاوری، تدبیری هوشمندانه در تجمیع قوای مقاومت در سراسر جهان داشت.

ادامه خبر

شهادت سردار سلیمانی عزیز باعث بیداری بیشتر مظلومان عالم خواهد شد

رئیس میز نظام سیاسی جمهوری اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: شهادت این سردار سلیمانی عزیز باعث بیداری بیشتر مظلومان عالم و رسوایی آمریکای جنایتکار و اتحاد بیشتر امت اسلام و بویژه ملت ایران و عراق خواهد شد.

ادامه خبر

اندیشه تمدن نوین اسلامی محدود به داخل مرزهای ایران نیست/ پیشتازی اندیشمندان جهان اسلام در اندیشه تمدن نوین اسلامی

کرسی نقد علمی ظرفیت‌های انقلاب اسلامی در تمدن نوین اسلامی با ارائه بیژن عبدالکریمی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران و ناقدی حجت الاسلام والمسلمین محسن الویری، رئیس میز تمدن اسلامی قطب های فکری وفرهنگی در دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان برگزار شد.

ادامه خبر

در کارگروه فقه هنر: مطالبات مقام معظم رهبری خطاب به همایش ملی فقه هنر پیگیری می شود

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: مأموریت کارگروه فقه هنر تلاش و مشارکت برای حل مسائل فقهی فردی- اجتماعی و حاکمیتی در حوزه هنر و امور هنری در راستای مطالبات مقام معظم رهبری است.

ادامه خبر

ثبت نام اینترنتی روحانیون برای دیدار با رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دی

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: روحانیون ساکن قم جهت میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بمناسبت یوم الله ۱۹ دی می‌توانند، به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه و ثبت نام کنند.

ادامه خبر

نشست مشترک میز تمدن اسلامی با اندیشمندان الجزایری در قطب های فکری و فرهنگی برگزار شد

طالب عمار طالبی ، اندیشمند الجزایری در تعریف تمدن اسلامی گفت: تمدن فرایندی است که ناظر به سیر تتبع پیدایش تمدن است، اینکه تمدن چطور شروع می شود به اوج می رسد و پایان می یابد.

ادامه خبر

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به همه اقشار جامعه ارتباط دارد

رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به همه اقشار جامعه ارتباط دارد و هر کدام از ما باید مسؤولیت خود را نسبت به آن بشناسیم و در راستای اجرای آن گام برداریم و تلاش کنیم تا این موضوع مهم به گفتمان غالب جامعه تبدیل شود و برای تحقق آن، نقش روحانیت باید بیشتر دیده شود.

ادامه خبر

بمناسبت پنجاهمین سال تدریس ولایت فقیه امام خمینی (ره) در حوزه علمیه نجف، برگزار میشود

رئیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران در نشست شورای این قطب خبر از برگزاری سلسله برنامه های بازخوانی نظریه ولایت فقیه بمناسبت پنجاهمین سال تدریس ولایت فقیه امام خمینی (ره) در حوزه علمیه نجف اشرف داد.

ادامه خبر

مطالعات اسلامی در علوم انسانی، امری دفعی و قصری نیست/ چالش‌های پیش روی مطالعات اسلامی

رئیس میز توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی با تاکید بر اینکه مطالعات اسلامی در علوم انسانی ،در فرآیندی چند مرحلگی ظهور پیدا خواهد کرد و جوانه خواهد زد، گفت: مطالعات اسلامی در علوم انسانی امری دفعی و قصری نیست، بلکه تدریجی اتفاق خواهد افتاد.

ادامه خبر

تاکید و تایید مقام معظم رهبری نسبت به حرکت دفتر تبلیغات اسلامی در راستای مسأله محوری

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به رضایت رهبر معظم انقلاب نسبت به جهت گیری ها و مسیر حرکت دفتر تبلیغات اسلامی در راستای مسأله محوری و دیگر جهات تصریح کرد: این مسأله همواره مد نظر هیئت امناء و مدیریت کلان دفتر تبلیغات اسلامی بوده که در چارچوب رهنمودها و خواسته های ایشان فعالیت ها تشدید شود.

ادامه خبر

طرح پاسخگویی آفلاین به مربیان و مدیران مدارس کشور در میز آموزش و پرورش بررسی شد

در نشست شورای میز آموزش و پرورش برخی از پیشنهادات صفوف در حوزه ساخت مستند، نقد و بررسی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و پروژه افلاین پاسخگویی به مربیان و مدیران مدارس سراسر بررسی شد.

ادامه خبر

لزوم حرکت به سمت درآمدزایی در دفتر تبلیغات اسلامی/ تصویب سیاست ها و راهبردهای کلان کارگروه عفاف

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در نشست شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به مسئله عدم افزایش بودجه دفتر در سال آینده و افزایش 15درصدی حقوق کارمندان، در جلسه هیات امنا مقرر شد بخش هایی از دفتر به سمت درآمدزایی حرکت کنند.

ادامه خبر

راهبردها و کلان برنامه های کارگروه عفاف تبیین شد

رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در نشست شورای قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: ارتباط راهبردها با کلان برنامه ها باید تبیین شود و تقنیین و امور حقوقی به عنوان راهبرد باید در فرم شماره دو اضافه شود.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما