Select Page

با صدور احکام جداگانه ای، رئیس میز سبک زندگی اسلامی و مدیریت کارگروه عفاف منصوب شدند

رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با صدور احکام جداگانه ای حجج الاسلام والمسلمین محمد قطبی و مهدی عباسی را به ترتیب بعنوان رئیس میز سبک زندگی اسلامی و مدیریت کارگروه عفاف منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین مهدی علیزاده، رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در جلسه شورای این قطب، در احکام جداگانه ای، حجت الاسلام والمسلمین محمدقطبی، رئیس شعبه اصفهان دفتر تبلیغات اسلامی را بعنوان رئیس میزکارتخصصی سبک زندگی اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین مهدی عباسی را بعنوان مدیریت کارگروه عفاف منصوب، و به ایشان ابلاغ کردند.

رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در بخشی از حکم حجت الاسلام والمسلمین قطبی، بعنوان "رئیس میز سبک زندگی" آورده است: هویت چندبعدی و متکثر، اثرگذاری معنادار در عرصه‌های کوتاه و بلندمدت برنامه‌ریزی فرهنگی کشور، تمرکز دشمنان بر این مقوله در تهاجم فرهنگی، ویژگی‌های تمدنی، ضرورت نظریه‌پردازی عالمانه، گستردگی شبکه‌ فعال مرتبط و تغییرات روزبه‌روز از اختصاصات موضوع سبک زندگی است که باعث شده رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر بارها بر کار منسجم و تأثیرگذار در آن تأکید فرمایند که آخرین آن‌ها بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی همچنین در بخشی از حکم حجت الاسلام والمسلمین مهدی عباسی بعنوان  "مدیریت کارگروه عفاف"  آورده است: بی‌تردید عفاف یکی از مهم‌ترین ارزش‌های اخلاقی مورد تاکید قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام است تا آنجا که هویت جامعه اسلامی در سطح چهره عمومی با رعایت نمادهای عفاف بازشناخته می‌شود.

استفاده دشمنان اسلام از حربه ترویج فساد و بی بندوباری در جوامع اسلامی سابقه طولانی دارد. تجربه‌های تلخ شکست مسلمانان در اندلس و موارد مشابه آن به ما یاداوری می‌کند که سرمایه‌گذاری جبهه استکبار بر ترویج ارزش‌های لیبرالی با دامن زدن به پدیده‌های شومی مانند ازدواج سفید و نیز بکارگیری رسانه‌های نوین برای عادی سازی روابط نامشروع خارج از کادر خانواده و امثال آن، حرکت‌ها‌ی حساب شده‌ای است که برای مسخ هویت دینی جامعه اسلامی ما برنامه‌ریزی شده است.

بيشتر

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما