Select Page

آرشیو اخبار

اینفوگرافی مسئله میز سبک زندگی اسلامی

ضعف در سواد مصرف کالاهای فرهنگی و مصرف نامتعادل در سطح جامعه، مسئله میز سبک زندگی اسلامی در قطب های فکری و فرهنگی است، چرا که این کالا از مهمترین زمینه های فعالیت در حوزه سبک زندگی بشمار می روند و ابعاد آن تمامی شئون فردی و اجتماعی را در بر گرفته است.

ادامه خبر

طرح ها و ایده های فقه هنر صفوف در کارگروه فقه هنر میز سبک زندگی بررسی می شوند

دبیر قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با اعلام اینکه از این پس تمامی فعالیت های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی که در حوزه فقه هنر قرار است در دفتر تبلیغات اسلامی صورت گیرد، ذیل این کارگروه انجام می شود، گفت: طرح ها و ایده های فقه هنر پس از بررسی در کارگروه فقه هنر ذیل میز سبک زندگی به تصویب خواهد رسید.

ادامه خبر

در کارگروه فقه هنر: مطالبات مقام معظم رهبری خطاب به همایش ملی فقه هنر پیگیری می شود

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: مأموریت کارگروه فقه هنر تلاش و مشارکت برای حل مسائل فقهی فردی- اجتماعی و حاکمیتی در حوزه هنر و امور هنری در راستای مطالبات مقام معظم رهبری است.

ادامه خبر

راهبردها و کلان برنامه های کارگروه عفاف تبیین شد

رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در نشست شورای قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: ارتباط راهبردها با کلان برنامه ها باید تبیین شود و تقنیین و امور حقوقی به عنوان راهبرد باید در فرم شماره دو اضافه شود.

ادامه خبر

مجموعه کتاب سبک زندگی در آموزه های قرآن و روایات رونمایی می شود

دبیر میز سبک زندگی اسلامی خبر داد: جامع ترین فرهنگ‌نامه سبک زندگی مشتمل بر پنجاه موضوع مبتلابه جامعه در حوزه‌های فردی، خانوادگی، اجتماعی و محیط زیست در حال تهیه می‌باشد که تاکنون سیزده جلد منتشر و بقیه مجلدات نیز در حال تکمیل و انتشار می‌باشد و قرار است در مراسمی باحضور پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن مورد رونمایی قرار گیرد.

ادامه خبر

طراحی دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی از نحوه برگزاری گام نخست دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور برای جامعه هدف 4هزار نفری مدیران نخبه فرهنگی و فعال مساجد کشور توسط قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در سال 98 خبر داد.

ادامه خبر

واگذاری اجرای سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی به دانشگاه باقرالعلوم (ع)

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: با توجه به اینکه سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی سنخیت و تناسب بسیار زیادی با دانشگاه باقرالعلوم (ع) دارد، شورای میز سبک زندگی اسلامی تصمیم گرفت که برگزاری این دوره از جشنواره را به این دانشگاه واگذار کند.

ادامه خبر

به سفارس میز سبک زندگی: برگزاری کارگاه والدین اثربخش از سلسله کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی

کارگاه والدین اثربخش از سری کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی  که به سفارش میز سبک زندگی اسلامی توسط استاد مبین صالحی با حضور طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران برگزار گردید.

ادامه خبر

گسترش تعاملات مدرسه اسلامی هنر و قطب های فکری و فرهنگی

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فجری گفت: جلسه مشترک سه‌ گانه مدرسه اسلامی هنر، معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه و کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با هدف تعامل و استفاده از ظرفیت های یکدیگر در جهت توانمندی طلاب هنرمند برگزار شد.

ادامه خبر

گزارش تصویری دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی

دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت میز سبک زندگی اسلامی در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با مشارکت دانشگاه امام صادق (ع) و با هدف تقویت جمعی از جامعه نخبگانی و فرهیختگان کشور در مسئله سبک زندگی اسلامی در تهران برگزار شد.

ادامه خبر

دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت میز سبک زندگی اسلامی برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فجری گفت: دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت میز سبک زندگی اسلامی در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با مشارکت دانشگاه امام صادق (ع) و با هدف تقویت جمعی از جامعه نخبگانی و فرهیختگان کشور در مسئله سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

ادامه خبر

آموزش مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور توسط قطب های فکری و فرهنگی

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی خبر داد: در دیدار با دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور مقرر شد قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با طراحی یک بسته ویژه آموزشی، دوره هایی را برای مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار کند.

ادامه خبر

نیازمند راهبردی ترکیبی و مهار دوجانبه در کنترل عرضه و تقاضا در رسانه‌ها هستیم

حجت الاسلام والمسلمین مهدی علیزاده در همایش ملی «رسانه و سبک زندگی اسلامی ایران با محوریت استحکام خانواده، با تاکید بر این موضوع که نیازمند راهبردی ترکیبی و مهار دوجانبه در کنترل عرضه و تقاضا در رسانه‌ها هستیم، به تعریف سبک زندگی و عرصه‌های آن پرداخت.

ادامه خبر

در راستای افزایش غنای علمی همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: میز سبک زندگی اسلامی در راستای افزایش غنای علمی همایش، اقدام به طراحی تعدادی از مقاله، مصاحبه، مناظره و نشست کرده است و در کمیته علمی همایش به تصویب رسانده است.

ادامه خبر

جلسه شورای نمایندگان حقوقی میز سبک زندگی اسلامی برگزار شد

دومین جلسه شورای نمایندگان حقوقی میز سبک زندگی اسلامی در سال جدید با حضور اکثریت اعضا با هدف پیگیری مصوبات و ارائه گزارش فرآیند تدوین و تصویب پیوست تحلیلی ارزیابی راهبردی عملکرد میز سبک زندگی اسلامی برگزار گردید.

ادامه خبر

تبیین چشم‌انداز میزکار تخصصی سبک زندگی اسلامی در سال جاری

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: در جلسه میز سبک زندگی اسلامی با اداره کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی هر یک از ادارات به تشریح فعالیت های سال 97 و همچنین پیشنهادات جدید در سال 98 پرداختند.

ادامه خبر
Loading
123>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما