Select Page

آرشیو اخبار

یازدهمین همایش «کوثر هدایت» برگزار شد

یازدهمین همایش «کوثر هدایت» با موضوع «تجلی فرهنگ فاطمی در سبک زندگی» از مصوبات میز سبک زندگی و خانواده قطب های فکری و فرهنگی به همت اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

ادامه خبر

بازدید رییس و دبیر میز خانواده از تولیدات قطبی مرکز فرهنگی هنری

رییس میز خانواده قطب های فکری و فرهنگی با اشاره به کیفیت آثار تولید شده و تأثیرگذاری آن گفت: استفاده از یک هنر ایرانی مانند خوشنویسی جهت انتقال مفاهیم و ارزش های دینی اتفاق خوبی است و نیاز به حمایت دارد.

ادامه خبر

گزارشی از روند ساخت فیلم «مرگ در ماه اردیبهشت»/پروژه مصوب در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی

فیلم « مرگ در ماه اردیبهشت» با موضوع صداقت از پروژه های مصوب قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی است، که از سوی اداره هنرهای تصویری مرکز فرهنگی هنری تولید شده است و اهمیت این مسأله در جامعه را بیان می کند.

ادامه خبر

مسأله جنسی، امر تمدنی است

رئیس مرکز فرهنگی هنری و عضو شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی، عنوان کرد: امر جنسی جزء مسائلی است که امنیت، اخلاق و اساسا تمدن یک جامعه را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

ادامه خبر

پرداختن به مشکلات جنسی جزء مسائل اصلی و اولویت دار امروز جامعه است

رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی اعلام کرد: به این جهت که بتوانیم از ظرفیت حداکثری دفتر در مورد دغدغه های رهبر معظم انقلاب استفاده کنیم، بحث مفاسد اخلاقی بر مبنای مسائل جنسی را در دستور کار قرار دادیم تا بعنوان یک مسئله به آن بپردازیم.

ادامه خبر

عدم تعادل در مصرف کالای فرهنگی در فضای جامعه اختلال ایجاد می کند/گزارشی از فعالیت های نمایندگی تهران در عرصه سبک زندگی

رییــس دفتــر تبلیغــات اســلامی نمایندگــی تهــران گفــت: طراحــی و تولید سـند اقدام سـبک زندگی و تولید شناسـنامه میز سـبک زندگی، انتشـار چنـد اثـر پژوهشـی و... از جملـه فعالیـت هـای پژوهشـی ایـن نمایندگـی اسـت.

ادامه خبر

نشست مشترک قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه باقرالعلوم(ع)

در جلسه قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه باقرالعلوم(ع) که با رویکرد آشنایی و معرفی سیاست‌ها، کلان برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده قطب و میزهای ذیل آن و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مهدی علیزاده، رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی و همچنین حجت‌الاسلام‌والمسلمین مریجی رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

ادامه خبر
Loading
123>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما