Select Page

آرشیو اخبار

رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی موجب تعالی و ارتقاء نظام در پرتوی نظام ولایی است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر ضرورت بازدید مسؤولان نظام از دستاوردهای مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی تأکید کرد و گفت: بنده معتقدم و تقاضا دارم که مسؤولان این دستاوردها و رویکرد مسئله محوری را ببینند و در رابطه با تعالی و ارتقاء نظام در پرتوی نظام ولایی کارهای زنده و ارزشمند می توان عرضه کرد.

ادامه خبر

تاکید فرمانده انتظامی استان قم بر رویکرد مسئله محوری در حل مسائل پلیسی

فرمانده انتظامی استان قم گفت: با توجه به تاکیدی که مقام معظم رهبری نسبت به مسئله محوری و حل موضوعات جامعه دارند، استنباط بنده این است که دفتر تبلیغات اسلامی با تغییر رویکرد به مسئله محوری در حل بسیاری از مسائل از جمله عرصه های پلیسی می تواند اثربخش باشد.

ادامه خبر

17 مسأله پر اهمیت را در میزکارهای تخصصی چند ضلعی در حوزه آموزش، پژوهش، تبلیغ و رسانه دنبال می‌ کنیم

رییس قطب اخلاق؛ خانواده و سبک زندگی  دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به جای خالی فرهنگ در میان مراکز ایده پردازی، پارک های علم و خلاقیت و شرکت های نوآوری گفت: تأسیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، گامی در جهت توسعه نوآوری و خلاقیت در حوزه فرهنگ دینی است.

ادامه خبر

اینفوگرافی مسئله میز سبک زندگی اسلامی

ضعف در سواد مصرف کالاهای فرهنگی و مصرف نامتعادل در سطح جامعه، مسئله میز سبک زندگی اسلامی در قطب های فکری و فرهنگی است، چرا که این کالا از مهمترین زمینه های فعالیت در حوزه سبک زندگی بشمار می روند و ابعاد آن تمامی شئون فردی و اجتماعی را در بر گرفته است.

ادامه خبر

طرح ها و ایده های فقه هنر صفوف در کارگروه فقه هنر میز سبک زندگی بررسی می شوند

دبیر قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با اعلام اینکه از این پس تمامی فعالیت های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی که در حوزه فقه هنر قرار است در دفتر تبلیغات اسلامی صورت گیرد، ذیل این کارگروه انجام می شود، گفت: طرح ها و ایده های فقه هنر پس از بررسی در کارگروه فقه هنر ذیل میز سبک زندگی به تصویب خواهد رسید.

ادامه خبر

زمینه های همکاری مشترک کارگروه عفاف و موسسه معصومیه بررسی شد

حجت الاسلام والمسلمین مهدی عباسی در نشست کارگروه عفاف و موسسه معصومیه گفت: حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مانند برگزاری دوره تربیت مربی سلامت جنسی، حمایت مالی از پایان نامه ها و پروژه های مرتبط با کارگروه عفاف و برگزاری کارگاه ها از زمینه های همکاری مشترک با موسسه معصومیه است.

ادامه خبر

در کارگروه فقه هنر: مطالبات مقام معظم رهبری خطاب به همایش ملی فقه هنر پیگیری می شود

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: مأموریت کارگروه فقه هنر تلاش و مشارکت برای حل مسائل فقهی فردی- اجتماعی و حاکمیتی در حوزه هنر و امور هنری در راستای مطالبات مقام معظم رهبری است.

ادامه خبر

لزوم حرکت به سمت درآمدزایی در دفتر تبلیغات اسلامی/ تصویب سیاست ها و راهبردهای کلان کارگروه عفاف

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در نشست شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به مسئله عدم افزایش بودجه دفتر در سال آینده و افزایش 15درصدی حقوق کارمندان، در جلسه هیات امنا مقرر شد بخش هایی از دفتر به سمت درآمدزایی حرکت کنند.

ادامه خبر

راهبردها و کلان برنامه های کارگروه عفاف تبیین شد

رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در نشست شورای قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی گفت: ارتباط راهبردها با کلان برنامه ها باید تبیین شود و تقنیین و امور حقوقی به عنوان راهبرد باید در فرم شماره دو اضافه شود.

ادامه خبر

اجرای طرح ارتقای سلامت و بهباشی فردی-اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی توسط قطب های فکری فرهنگی

با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور در دفتر تبلیغات اسلامی، طرح ارتقای سلامت و بهباشی فردی-اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تصویب و کمیته علمی و محتوایی آن به قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی واگذار شد.

ادامه خبر
Loading
12345>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما