Select Page

آرشیو اخبار

اجرای طرح ارتقای سلامت و بهباشی فردی-اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی توسط قطب های فکری فرهنگی

با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور در دفتر تبلیغات اسلامی، طرح ارتقای سلامت و بهباشی فردی-اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تصویب و کمیته علمی و محتوایی آن به قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی واگذار شد.

ادامه خبر

کارگاه تقویت شادی در زندگی از سلسله کارگاه های مهارت زندگی زناشویی برگزار شد

کارگاه تقویت شادی در زندگی از سلسله کارگاه های مهارت زندگی زناشویی با مسأله گستردگی اختلافات خانوادگی و طلاق در سال های آغازین زندگی با ابلاغ میز خانواده در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی برگزار شد.

ادامه خبر

مجموعه کتاب سبک زندگی در آموزه های قرآن و روایات رونمایی می شود

دبیر میز سبک زندگی اسلامی خبر داد: جامع ترین فرهنگ‌نامه سبک زندگی مشتمل بر پنجاه موضوع مبتلابه جامعه در حوزه‌های فردی، خانوادگی، اجتماعی و محیط زیست در حال تهیه می‌باشد که تاکنون سیزده جلد منتشر و بقیه مجلدات نیز در حال تکمیل و انتشار می‌باشد و قرار است در مراسمی باحضور پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن مورد رونمایی قرار گیرد.

ادامه خبر

طراحی دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی از نحوه برگزاری گام نخست دوره آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران کانون های فرهنگی مساجد کشور برای جامعه هدف 4هزار نفری مدیران نخبه فرهنگی و فعال مساجد کشور توسط قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی در سال 98 خبر داد.

ادامه خبر

واگذاری اجرای سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی به دانشگاه باقرالعلوم (ع)

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: با توجه به اینکه سومین دوره جشنواره کتاب سال سبک زندگی سنخیت و تناسب بسیار زیادی با دانشگاه باقرالعلوم (ع) دارد، شورای میز سبک زندگی اسلامی تصمیم گرفت که برگزاری این دوره از جشنواره را به این دانشگاه واگذار کند.

ادامه خبر

به سفارس میز سبک زندگی: برگزاری کارگاه والدین اثربخش از سلسله کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی

کارگاه والدین اثربخش از سری کارگاه های مهارتهای زندگی زناشویی قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی  که به سفارش میز سبک زندگی اسلامی توسط استاد مبین صالحی با حضور طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران برگزار گردید.

ادامه خبر

گسترش تعاملات مدرسه اسلامی هنر و قطب های فکری و فرهنگی

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فجری گفت: جلسه مشترک سه‌ گانه مدرسه اسلامی هنر، معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه و کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با هدف تعامل و استفاده از ظرفیت های یکدیگر در جهت توانمندی طلاب هنرمند برگزار شد.

ادامه خبر

کارگاه آموزشی «آشنایی با تکنیک های کاربردی سخنرانی اثربخش دینی» برگزار شد

کارگاه آموزشـی «آشـنایی با تکنیک های کاربردی سـخنرانی اثربخش دینی« در راســتای اهــداف قطــب اخـلاق خانــواده و ســبک زندگــی بــه همــت اداره آمـوزش هـای کاربـردی دفتـر خراسـان رضـوی مبلغـان، ویـژه مبلغـان اعزامـی مـاه محـرم برگـزار شـد.

ادامه خبر

گزارش تصویری دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی

دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت میز سبک زندگی اسلامی در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با مشارکت دانشگاه امام صادق (ع) و با هدف تقویت جمعی از جامعه نخبگانی و فرهیختگان کشور در مسئله سبک زندگی اسلامی در تهران برگزار شد.

ادامه خبر

دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت میز سبک زندگی اسلامی برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فجری گفت: دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت میز سبک زندگی اسلامی در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با مشارکت دانشگاه امام صادق (ع) و با هدف تقویت جمعی از جامعه نخبگانی و فرهیختگان کشور در مسئله سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

ادامه خبر

آموزش مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور توسط قطب های فکری و فرهنگی

رئیس کمیته تعاملات قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی خبر داد: در دیدار با دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور مقرر شد قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با طراحی یک بسته ویژه آموزشی، دوره هایی را برای مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار کند.

ادامه خبر

مقام معظم رهبری در مسئله عفاف و حجاب، تکلیف شرعی بر عهده دفتر گذاشته اند

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در جلسه شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به تکلیف شرعی که مقام معظم رهبری در مسئله عفاف و حجاب برعهده ما گذاشته اند، علارقم تلاش هایی که وجود دارد ولی رافع تکلیف نیست و لذا یک کارگروه یا اندیشکده تشکیل می شود و  با این دید که حامی در بیرون دفتر وجود ندارد، با تمام قوا این کار را شروع می کنیم.

ادامه خبر

نیازمند راهبردی ترکیبی و مهار دوجانبه در کنترل عرضه و تقاضا در رسانه‌ها هستیم

حجت الاسلام والمسلمین مهدی علیزاده در همایش ملی «رسانه و سبک زندگی اسلامی ایران با محوریت استحکام خانواده، با تاکید بر این موضوع که نیازمند راهبردی ترکیبی و مهار دوجانبه در کنترل عرضه و تقاضا در رسانه‌ها هستیم، به تعریف سبک زندگی و عرصه‌های آن پرداخت.

ادامه خبر
Loading
1234>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما