Select Page

آرشیو اخبار

تدوین سند مرجعیت علمی قرآن کریم در دفتر تبلیغات اسلامی

نخستین نشست هم اندیشی با موضوع مرجعیت علمی قرآن و تأثیر آن بر علوم، با حضور ریاست دفتر تبلیغات اسلامی، اعضای کارگروه مرجعیت علمی قرآن و اساتید و کارشناسان علوم سیاسی به همت کارگروه مرجعیت علمی قرآن ذیل میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن، برگزار شد.

ادامه خبر

نشست علمی دو روزه با موضوع «مرجعیت علمی قرآن کریم» در مجتمع فرهنگی فردوس وسف برگزار شد

دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن گفت: این نشست با موضوع نهایی کردن سند مفهوم شناسی مرجعیت علمی قرآن برگزار شد و متخصصان و علاقه مندان به حوزه مرجعیت علمی قرآن کریم می توانند مباحث مربوط به این حوزه را از طریق سایت مرجعیت علمی قرآن کریم به آدرس qsa.isca.ac.ir دنبال کنند.

ادامه خبر

فرم الگوی ارزیابی عملکرد باعث بازنگری و ریکاوری فعالیت قطب ها می شود

حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی گفت: فرم الگوی ارزیابی عملکرد باعث می شود قطب ها یک بازنگری، ریکاوری و انبارگردانی نسبت به فعالیت هایی که صورت گرفته و داده هایی که در اختیار دارند، انجام دهند.

ادامه خبر

چشم انداز میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی

دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قطب های فکری و فرهنگی گفت: برای چشم انداز سه سال آینده میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی، اهتمام میز بر روی بحث شبکه سازی و جریان سازی است و سیاست ها و فعالیت های میز را به این سمت سوق داده ایم.

ادامه خبر

پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن مسابقه سبک زندگی قرآنی را برگزار میکند

پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان سبک زندگی قرآنی را برگزار می‏کند. 

ادامه خبر

در جلسه مشترک میز قرآن و اداره قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه علمیه تعاملات بین سازمانی بررسی شد

در راستای مسأله محوری قطب های فکری – فرهنگی و تعامل دفتر تبلیغات با مجموعه های خارج از دفتر، جلسه مشترک میز قرآن و اداره قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه های علمیه برگزار شد.

ادامه خبر

کرسی علمی-ترویجی «مرجعیت علمی قرآن در علوم سیاسی»

در راستای مسأله محوری قطب های فکری – فرهنگی و با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن و دانشگاه باقرالعلوم(ع)، کرسی علمی-ترویجی با عنوان «مرجعیت علمی قرآن در علوم سیاسی» و با هدف تعیین دایره اثرگذاری قرآن کریم در علم سیاست، برگزار شد.

ادامه خبر

مأموریت ها و دستاوردهای «میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن» تبیین شد

در گفت و گو با مرتضی غرسبان، دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن، مأموریت ها و فعالیت های «میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن» زیر مجموعه «قطب تعمیق ایمان دینی و مقابله با جریان ها و فرق انحرافی» دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تبیین شد.

ادامه خبر

اجرای 45 فعالیت قطبی و 11 کلان پروژه در پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن

حجت الاسلام و المسلمین سحرخوان اعلام کرد: پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن به ماموریت و اهداف خود که «مطالعه و پژوهش قرآنی در عرصه های مورد نیاز جامعه و نظام اسلامی» است؛ دست یافته، و به حل مسائل جامعه معاصر از طریق مرجعیت بخشی به قرآن و تاثیرگذاری و مشارکت در سیاست‌گذاری و برنامه‌ ‏ریزی ‏‌های ملی و کلان قرآنی تحقق بخشد.

ادامه خبر

بررسی عملکرد و گزارش‌گیری از مراکز عملیاتی میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قطبی گفت: دفتر تبلیغات در نظر دارد هم‌زمان با هفته پژوهش دستاوردهای قطب‌ها را به نمایش بگذارد و فلسفه تشکیل جلسه امروز گزارشی از روند فعالیت‌های قرانی در میز قرآن است

ادامه خبر
Loading
12>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما