Select Page

آرشیو اخبار

منویات مقام معظم رهبری در دستاورد های ۱۰ ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، با بیان این که منویات مقام معظم رهبری در دستاوردهای ده ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شده است، گفت: اگر این رویکردها به بخش های دیگر حاکمیت هم سرایت کند، شاهد تحولات بنیادی در کشور خواهیم بود.

ادامه خبر

لزوم بهره گیری سازمان ها و نهادهای کشوری از تجربیات مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم بهره گیری سازمان ها و نهادهای کشوری از تجربیات مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی تأکید و تصریح کرد: رویکرد مسأله محوری در فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی به خوبی دنبال می شود و باید از این تجربه های انباشته شده بیشتر استفاده کرد.

ادامه خبر

رونمایی از سامانه بازنمایی دستاوردهای قرآنی کشور در دفتر تبلیغات اسلامی

دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: سامانه بازنمایی دستاوردها و محصولات قرآنی کشور، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم رونمایی می شود.

ادامه خبر

ارائه بسته کاملی از فعالیت های پژوهشی به صورت مجازی در همایش معنویت های نوظهور

رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: بسته کامل و مجموعه ای از نشست ها، کرسی ها، کارگاه ها، مقالات و حتی نمایشگاه در راستای همایش ملی «معنویت های نوظهور، شاخصه ها و نقدها» به صورت مجازی ارائه شد.

ادامه خبر

کارگاه آموزشی دانش افزایی مبلغین برگزار شد

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری ادامه کارگاه آموزشی دانش افزایی و توانمند سازی ویژه مبلغین بومی شعبه جنوب شرق کشور به همت این شعبه و با همکاری قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی برگزار شد.

ادامه خبر

امتداد رسالت دین در شناخت اهل بیت، ادای دین به آنهاست

رئیس قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی با تأکید بر ارزش و اهمیت دروس حوزوی و فراگیری گفت: امتداد رسالت دین و معرفت الهی در راه شناخت اهل بیت(ع) و مکتب امامت، ادای دین به آن‌ها است.

ادامه خبر
Loading
12345>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما