Select Page

آرشیو اخبار

ریشه آسیب های اجتماعی و سبک زندگی در باورها و اعتقادات مردم است/ لزوم تجربه خوانی کار میدانی تبلیغی برای رسیدن به تئوری

رییس قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی ریشه آسیبهای اجتماعی را در باورهای مردم دانست و با اشاره به غفلت از هدف گیری بینش و باورهای مخاطب در برنامه های تبلیغی کشور و غلبه شعائر و عواطف بر تعمیق باورها، گفت: امروز نیازمند تجربه خوانی کار میدانی برای رسیدن به تئوری ها هستیم.

ادامه خبر

فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در راستای بزرگداشت پنجاهمین سال تدریس ولایت فقیه توسط امام(ره)

رئیس میز توسعه و تعمیق باور دینی قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در راستای بزرگداشت پنجاهمین سال تدریس ولایت فقیه توسط امام(ره) را تبیین کرد.

ادامه خبر

شهید سپهبد سلیمانی مصداق بارزی از عمل به آیه شریفه فَقَاتِلُوا أَئِمَّةَ الْكُفْرِ بود

رئیس میز توسعه و تعمیق باور دینی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: او همچنان که سرباز ولایت و مالک اشتر ولی امر بود در عین حال مرد دیپلماسی بود چرا که در عین جنگاوری، تدبیری هوشمندانه در تجمیع قوای مقاومت در سراسر جهان داشت.

ادامه خبر

تدوین سند مرجعیت علمی قرآن کریم در دفتر تبلیغات اسلامی

نخستین نشست هم اندیشی با موضوع مرجعیت علمی قرآن و تأثیر آن بر علوم، با حضور ریاست دفتر تبلیغات اسلامی، اعضای کارگروه مرجعیت علمی قرآن و اساتید و کارشناسان علوم سیاسی به همت کارگروه مرجعیت علمی قرآن ذیل میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن، برگزار شد.

ادامه خبر

مجموعه پنج قسمتی مدعی ساخته شد

رئیس قطب تعمیق ایمان دینی و مقابله با جریان ها و فرق انحرافی گفت: هدف از ساخت مجموعه مدعی، نقد جریان انحرافی یمانیت، روشنگری، واکسینه کردن مخاطبان و جلوگیری از جذب اقشار مؤثر به این فرقه ضاله است.

ادامه خبر

تمدید مهلت ارسال چکیده همایش ملّی معنویت‌های نوظهور؛ شاخصه‌ها و نقدها

به اطلاع می‌رساند بنا به درخواست‌های مکرر و استقبال شرکت‌کنندگان عزیز مبنی بر تمدید زمان ارسال چکیده و مقالات، با نظر مساعد کمیته اجرایی و علمی، مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 98/08/30 تمدید می­گردد.

ادامه خبر

اردوی علمی دو روزه گروه سلفیه پژوهی در مجتمع فرهنگی فردوس وسف برگزار گردید

در این اردوی علمی ۱۸ نفر از اعضای گروه سلفیه پژوهی که به چهار گروه تقسیم شد، به ارائه پژوهش های خود تحت عناوین عقل در نزد اهل حدیث، عقل در نزد اشاعره، عقل در نزد ماتریدیه و عقل در نزد نومعتزله پرداختند.

ادامه خبر

طرح های کلان و پیشنهادی در میز توسعه و تعمیق باورهای دینی مورد بررسی قرار گرفت

حسین سعدآبادی گفت: جلسه مشترک میز توسعه و تعمیق باورهای دینی و ریاست محترم قطب تعمیق ایمان و مقابله با جریان ها و فرق انحرافی با هدف بررسی طرح های کلان میز و طرح های پیشنهادی صفوف برگزار گردید.

ادامه خبر

جامعه امروز به مبلغان متخصص نیاز دارد

رییس میز وهابیت دفتر تبلیغات اسلامی با بیان این که امروز رفته رفته جنگ سخت در حال تبدیل شدن به جنگ نرم است، گفت: رییس میز وهابیت دفتر تبلیغات اسلامی مشکل اصلی جامعه را انحراف در عقائد دانست و ما به شدت به افراد متخصص در حوزه های مختلف نیازمندیم.

ادامه خبر

از مستند «اعمـاق تاریکی» رونمایی شد

مراسـم رونمایـی از اولیـن مسـتند نقـد افکار گروه های تکفیری با عنـوان «اعمـاق تاریکی» بـه همـت میـز وهابیـت دفتـر تبلیغـات اسلامی بـا حضـور تهیـه کننـده و کارگـردان ایـن مسـتند برگزار شـد.

ادامه خبر

نشست علمی دو روزه با موضوع «مرجعیت علمی قرآن کریم» در مجتمع فرهنگی فردوس وسف برگزار شد

دبیر میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن گفت: این نشست با موضوع نهایی کردن سند مفهوم شناسی مرجعیت علمی قرآن برگزار شد و متخصصان و علاقه مندان به حوزه مرجعیت علمی قرآن کریم می توانند مباحث مربوط به این حوزه را از طریق سایت مرجعیت علمی قرآن کریم به آدرس qsa.isca.ac.ir دنبال کنند.

ادامه خبر

«وهابیت» بیشترین استفاده از فضای مجازی را دارد

رئیــس میــز تخصصــی وهابیــت دفتــر تبلیغــات اســلامی قــم القــای شــبهات را مهـم تریـن ابـزار جریـان هـای انحرافـی عنـوان کـرد و گفـت: فرقـه وهابیـت امـروزه بیشــترین اســتفاده ممکــن را از فضــای مجــازی در راســتای جــذب مخاطــب و دســتیابی بــه اهــداف انحرافــی خــود دارد.

ادامه خبر

نشست علمی «کلام کاربردی» با موضوع حضور و امتداد باورهای دینی در عرصه های فردی و اجتماعی برگزار می شود

نشست علمی «کلام کاربردی» با موضوع حضور و امتداد باورهای دینی در عرصه های فردی و اجتماعی ویژه اساتید و دانشجویان کلام اسلامی در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.

ادامه خبر

تأسیس قطب ها و تغییر راهبرد به مسأله محوری امری لازم و ضروری برای دفتر تبلیغات اسلامی بود

عضو شورای میز تعمیق باورهای دینی گفت: میزکارهای تخصصی می توانند نیازهای جدی جامعه را حمایت و اولویت بندی کنند و مبلغین و جریان کلی تبلیغ دین را در جامعه جهت بدهند و موثر واقع شوند.

ادامه خبر
Loading
1234>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما