آرشیو اخبار

چاپ سالانه ۵ میلیون نسخه کتاب و ۵ درصد کتب کشور در دفتر تبلیغات اسلامی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به چاپ سالانه پنج میلیون نسخه کتاب و پنج درصد کتب کشور در انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی، گفت: سالانه ۳۰۰ اثر چاپ اولی در این نهاد حوزوی منتشر شد.

ادامه خبر

گزارش کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست ارائه شد

رئیس کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست گفت: در این کمیسیون بیش از ۳۰ مقاله دریافت شد که با داوری علمی پژوهشی، ۲۲ مقاله مورد پذیرش قرار گرفتند و با دشواری و سختی در مقام انتخاب، هشت مقاله برای ارائه در پنل برگزیده شد.

ادامه خبر

ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام

رپیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه عملیه قم، با اشاره به ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام، نیروی انسانی کارآمد، حُسن عملکرد دستگاه های متولی امر ارتباطات بین المللی و غنای محتوای تعامل را از جمله این ابعاد دانست.

ادامه خبر

۳ جلد کتاب خروجی همایش بین المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام»

دبیر همایش بین المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام» گفت: بعد از راه‌اندازی دبیرخانه این همایش، هزار و ۵۷۶ صفحه محتوای علمی دقیق و عالمانه در قالب سه جلد کتاب هستیم و افتخار داریم که ۲۴ مقاله علمی دریافت کردیم و ۴۱ نشست و ۲ مصاحبه علمی - تخصصی برگزار شده است.

ادامه خبر

۲۲ جلد خروجی کتاب های همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت»

رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مجموعه کتاب های همایش «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» ۲۲ جلد است که در اختتامیه از ۱۵ جلد رونمایی خواهد شد و باقی کتاب ها در سال آینده منتشر می شود.

ادامه خبر

دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج، میراث ماندگار امام خمینی(ره)/ امام راحل توانست نظریه ولایت فقیه را به میدان عمل بیاورد

رپیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم٫ دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج را از جمله میراث ماندگار امام راحل عظیم الشان دانستند که پس از ارتحال امام، با زعامت رهبر معظم انقلاب، آثار و خدمات ارزشمند زیادی را به ثمر نشانده اند و از این رو وظیفه دارند تا در ترویج اندیشه های اصیل امام تلاش کنند.

ادامه خبر
Loading
12345678910...>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما