کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» برگزار شد

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور از برگزاری کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» ویژه معلمین و فرهنگیان شهر زاهدان به همت این دفتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور، حجتالاسلام والمسلمین عبداللهی در گفت و گویی با اعلام این خبر اظهار داشت: کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» با محوریت سواد رسانه ویژه فرهنگیان و معلمین شهر زاهدان برگزار گردید.

وی گفت: این کارگاه آموزشی یک روزه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاجیانی «از اساتید نخبه و اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» در حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور تصریح کرد: هدف از برگزاری این کارگاه ها، شناخت و آشنایی دقیق عوامل فردی و اجتماعی بر میزان مصرف کالاهای فرهنگی میان خانواده ها و اجتماع می باشد، زیرا امروزه جامعه ما از بعد مصرف کالاهای فرهنگی دچار ضعف میباشند که این مسئله نیاز به فرهنگ سازی دارد.

وی افزود: در این کارگاه به مباحثی از قبیل راهبردهای سواد رسانه، سواد آموزی رسانه، راهبردهای فضای مجازی کشور و امنیت فضای مجازی و رسانه ای پرداخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی اظهار داشت: فردی که از سواد رسانهای برخوردار است، ماهیت نقشها و کاردکردهای رسانهها و دیگر فراهمآوردندگان اطلاعات را در جامعه درک میکند.

وی خاطرنشان کرد: کارگاه آموزشی فوق از سری برنامه های قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی می باشد که توسط شعبه جنوب شرق کشور در شهر زاهدان برگزار شد.

معرفی قطب

وظایف و مأموریت‌های قطب :  به کارگیری حداکثری ظرفیت‌های درون و برون سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و ایجاد هم‏افزایی موثر با سایر سازمان‌های حاکمیتی نظام در راستای اهداف قطب به کارگیری هوشمندانه کلیه ابزارهای نوین تبلیغی ـ ترویجی در راستای اهداف میزهای اخلاق، خانواده و سبک زندگی شبکه ‏سازی و به کارگیری ظرفیت‌های اسلامی و انقلابی در راستای اهداف متعالی نظام اسلامی در حوزه فرهنگی عمومی ...

معرفی کامل

مصوبات قطب