آرشیو اخبار

گزارش کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست ارائه شد

رئیس کمیسیون انقلاب اسلامی و آورده های تمدنی در گام نخست گفت: در این کمیسیون بیش از ۳۰ مقاله دریافت شد که با داوری علمی پژوهشی، ۲۲ مقاله مورد پذیرش قرار گرفتند و با دشواری و سختی در مقام انتخاب، هشت مقاله برای ارائه در پنل برگزیده شد.

ادامه خبر

ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام

رپیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه عملیه قم، با اشاره به ابعاد رسالت حوزه و روحانیت در تعاملات بین المللی با جهان اسلام، نیروی انسانی کارآمد، حُسن عملکرد دستگاه های متولی امر ارتباطات بین المللی و غنای محتوای تعامل را از جمله این ابعاد دانست.

ادامه خبر

۳ جلد کتاب خروجی همایش بین المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام»

دبیر همایش بین المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام» گفت: بعد از راه‌اندازی دبیرخانه این همایش، هزار و ۵۷۶ صفحه محتوای علمی دقیق و عالمانه در قالب سه جلد کتاب هستیم و افتخار داریم که ۲۴ مقاله علمی دریافت کردیم و ۴۱ نشست و ۲ مصاحبه علمی - تخصصی برگزار شده است.

ادامه خبر

۲۲ جلد خروجی کتاب های همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت»

رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مجموعه کتاب های همایش «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» ۲۲ جلد است که در اختتامیه از ۱۵ جلد رونمایی خواهد شد و باقی کتاب ها در سال آینده منتشر می شود.

ادامه خبر

دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج، میراث ماندگار امام خمینی(ره)/ امام راحل توانست نظریه ولایت فقیه را به میدان عمل بیاورد

رپیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم٫ دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج را از جمله میراث ماندگار امام راحل عظیم الشان دانستند که پس از ارتحال امام، با زعامت رهبر معظم انقلاب، آثار و خدمات ارزشمند زیادی را به ثمر نشانده اند و از این رو وظیفه دارند تا در ترویج اندیشه های اصیل امام تلاش کنند.

ادامه خبر

پروفسور کامپانینی معتقد بود كه جامعه غربي براساس دروغ و ريا برپا شده است

يكي از سخنران همايش بين المللي جاودانگي نفس در اسلام و مسيحيت گفت: پروفسور کامپانینی اسلام شناس و فیلسوف فقيد ایتالیایی معتقد بود كه جامعه غربي بر اساس ریا و دروغین برپا شده و غربی ها ظاهرِ صلح دارند و دائما در حال جنگجویی و جنگ هستند و ريشه تروریسم و اسلام هراسی را در آنجا باید پیدا کرد.

ادامه خبر

ایجاد شبکه علمی در سطح دنیا یکی از اهداف همایش بین المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت»

رییس میز نظام سیاسی گفت: شبکه علمی که در این همایش شکل می گیرد در قالب انجمن بین المللی نفس انشاالله گسترده می شود و این راه ادامه دار خواهد بود و با توجه به شبکه علمی بسیار خوبی که در سطح دنیا شکل گرفته انشاالله این در رفتار و برنامه ها و سیاست گذاری های ما ظهور خواهد کرد.

ادامه خبر

جاودانگی نفس در قالب فردیت ترکیبی می تواند مبنا قرار بگیرد

رپیس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: شاید برخی فردیت های تک وجهی بتواند مبنای چینش عرصه زندگی قرار بگیرد، اما جاودانگی نفس در قالب فردیت ترکیبی می تواند مبنا قرار بگیرد.

ادامه خبر
Loading
123456>>>

تصویر روز

صوت هفته

تلاوت جزء سی

قرآن کریم

ویدئوهای متنخب

Loading...
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما